ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/08/19 ساعت : 08:40 ق.ظ

گرگان – مربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه دربی بسکتبال گرگان حساسیت بالایی دارد از بازگشت سرمربی این تیم در روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ساعد کریمی شامگاه جمعه پس از شکست خانگی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل مهرام تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طول هفته کار کردیم و بازی خوبی مقابل مهرام انجام دادیم و از تلاش بازیکنانم راضی هستم.

کریمی با بیان اینکه مهرام تیم قدرتمندی است، افزود: معتقد نیستم که توان فنی بازیکنانم این حد است بلکه توپ های از دست رفته (ترن اوور) کمی بیشتر از معمول بود.

وی درباره غیبت سرمربی تیم شهرداری گفت: آقای حسینی همچنان سرمربی تیم است، در این دو بازی به مرخصی رفته بود و از فردا در خدمت مجموعه خواهد بود.

وی درباره اینکه گفته می شد حسینی از تیم کنار گذاشته شده است، تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد و وی به دلیل مشکلاتی که داشت درخواست مرخصی کرد که این موضوع  طبیعی است.

مربی تیم شهرداری گرگان به بازی هفته بعد و شهرآورد بسکتبال گرگان اشاره کرد و گفت: بازی دربی حساسیت بالایی دارد و لذتبخش است. مطمئن باشید که برای پیروزی به میدان می رویم.

کریمی درباره اعتراض برخی تماشاگران نسبت به عدم جذب بازیکن خارجی خاطرنشان کرد: من به تماشاگران حق می دهم. گرگان همیشه بازیکن خارجی داشته اما سیاست امسال باشگاه این بوده که فعلاً بازیکن جذب نکنیم.

وی تصریح کرد: البته از مسئولان باشگاه می خواهم در صورت امکان شرایط جذب یک بازیکن خوب خارجی را فراهم کنند تا در نیم فصل دوم حداقل چهار بار به پیروزی برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۷۷ بر ۶۲ مغلوب تیم مهرام تهران شد و در قعر جدول رده بندی باقی ماند.


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان