ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/08/19 ساعت : 12:34 ب.ظ

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: اگر قرار بر تغییر سرمربی تیم ملی باشد فرصت کافی برای بررسی و انتخاب بهترین گزینه را داریم.

محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نباید در بحث انتخاب سرمربی جدید عجله کرد، گفت: شورای فنی مدتهاست که در حال بررسی این موضوع است، اما اولویت ما فعلا برگزاری مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی است. مطمئنا بعد از این نشست مهم به بحث تغییر و تحولات کادر فنی تیم ملی خواهیم پرداخت.

وی تصریح کرد: ضمن آنکه رقابتهای جهانی رده سنی امید یا همان زیر ۲۳ سال هم تا پایان ماه جاری در پیش است که باید فعلا از این روزهای حساس و مهم گذر کنیم.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که گزینه جدی سرمربیگری کیست؟ افزود: فعلا هیچ چیز مشخص نیست، تمام اسامی که طی روزهای اخیر مطرح شده اند در حد گمانه زنی هستند که برخی از آنان توسط شورای فنی در حال بررسی وضعیت هستند. آنچه مسلم است تمام سعی ما بر آن خواهد بود که بهترین و منطقی ترین تصمیم در این خصوص اتخاذ شود.

محبی از محمد طلایی سرمربی فعلی تیم ملی به عنوان یکی از بهترین و با اخلاق ترین مربیان کشتی یاد کرد و گفت: طلایی هم در بحث اخلاق و هم در بحث فنی از بهترین های کشتی ماست که باید همچنان در بدنه اجرایی کشت باقی بماند. او به رغم جوانی، سرد و گرم کشتی را چشیده و افتخارات فراوانی نیز در عرصه کشتی و همچنین دنیای مربیگری برای کشتی ایران بدست آورده است.

وی در پایان گفت: مجمع انتخابات فدراسیون کشتی برای معرفی رئیس فدراسیون باید تا اواخر دیماه برگزار شود که بعد از این انتخابات می توان در شرایطی بهتر برای انتخاب سرمربی و کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت.


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان