ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/08/18 ساعت : 01:19 ب.ظ

تیم ملی بسکتبال از هفته پیش رو اردوی آماده سازی برای حضور د رقابت های انتخابی جام جهانی و دو دیدار نخست در این مرحله از رقابت ها را آغازمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال در گروه d رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین با تیم های قطر، قزاقستان و عراق همگروه است. دیدارهای این مرحله از مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می شود. البته به دلیل شرایط خاص کشور عراق، هیچ دیداری در این کشور برگزار نمی شود طوریکه میزبانی های تیم ملی عراق بین سه تیم دیگر گروه تقسیم خواهد شد.

برای تیم ملی بسکتبال ایران، حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی از سوم آذرماه و با دیدار برابر عراق آغاز می شود. این دیدار به میزبانی اردن انجام می شود. به فاصله سه روز بعد هم ملی پوشان بسکتبال کشورمان در تهران میزبان قطر خواهند بود. این دیدار ۶ آذرماه برگزار می شود. 

برای برگزاری دیدار برابر عراق و قطر در اردن و تهران، اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال از پنجشنبه (۲۵ آبان ماه) آغاز می شود. حامد حدادی، اوشین ساهاکیان،‌ ارسلان کاظمی، بهنام یخچالی، سجاد مشایخی، نوید نیکتاش، میثم میرزایی، امیرحسین آذری، روزبه ارغوان، محمدرضا فلاحت، صالح فروتن، محمد ترابی، وحید دلیرزهان، نوید رضایی‌فر، امیر صدیقی، امیرحسین خندان‌پور، علی الله‌وردی، آرون گرامی‌پور، محمد جمشیدی، فرید اصلانی، محمد حسن‌زاده، آرمان زنگنه و مسعود سلیمانی بازیکنانی هستند که از طرف مهران حاتمی به این اردو دعوت شده اند تا از میان آنها ترکیب تیم ملی برای این دو دیدار مشخص خواهد شد. 

مرحله دوم رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین، اسفندماه برگزار می شود. در این مرحله تیم ملی بسکتبال در اولین دیدار خود که در قزاقستان برگزار می شود به مصاف تیم ملی این کشور می رود سپس در تهران میزبان عراق خواهد بود. 

مرحله سوم رقابت های انتخابی نیز سال آینده برگزار می شود. 


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان