ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/08/15 ساعت : 01:48 ق.ظ

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید باتوجه به اینکه خواسته مجتبی جباری مشخص نبود، شکایت این بازیکن از استقلال برای دومین بار رد شد.

روزبه وثوق احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیت مجتبی جباری و شکایت وی از استقلال گفت: مشخص نبود که مجتبی جباری از استقلال چه می خواهد. اولین شکایت او به همین خاطر رد شد. وکیل این بازیکن چند روز پیش نامه دومی برای ما آورد که این نامه و شکایت باز هم نواقصی داشت. به همین خاطر شکایت دوم جباری هم از استقلال رد شده است.

وی افزود: دلیل شکایت جباری مبهم است. او اعلام کرده که به تمرین استقلال راهش نمی دهند که این یک مشکل داخلی است. جباری اعلام نکرده که استقلال باید غرامت بدهد و یا می خواهد به تمرین برگردد. برای همین مقرر شد تا شکایت جدیدی را تنظیم کند.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره پرونده شکایت باشگاه لوس آنجلس بلوز آمریکا از پرسپولیس هم گفت: در جریان این موضوع نیستم. باید دید مرجعی که در قرارداد دو باشگاه برای رسیدگی تعیین شده کجاست. آیا مرجع رسیدگی به این شکایت فیفا است یا فدراسیون ایران و آمریکا. باید دقیق تر این پرونده بررسی شود.


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان