ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/06/20 ساعت : 12:12 ب.ظ

در روزهایی که رئال مادرید از نبود یک مهاجم شش دانگ رنج می برد، دو مهاجم فصل گذشته این تیم حالا در تیم جدیدشان می درخشند.
زیدان

به گزارش فوتبال آنلاین آمار کریم بنزما و گرت بیل در دیدارهای ابتدای فصل رئال ناامید کننده بوده است.

رئال در سه هفته اول لالیگا 6 گل به ثمر رسانده که سهم دو مهاجم این تیم، کریم بنزما و گرت بیل روی هم یک گل بوده است. بنزما در 6 بازی رسمی فصل جاری رئال تنها یک گل به بارسا در سوپرکاپ اسپانیا زده و گرت بیل هم یک گل به دپورتیوو.

وقتی آلوارو موراتا ترجیح داد در فصل نقل و انتقالات رئال را ترک کرده و راهی چلسی شود و ماریانو دیاز هم راهی لیون شد، زیزو تصمیم گرفت مهاجمی دیگر جذب نکند و با بنزما، بیل، رونالدو و مایورال فصل را شروع کند. 

 

رونالدو در 4 بازی قبلی رئال محروم بوده و یک بازی دیگر از محرومیتش نیز باقیمانده است. بورخا مایورال هم چندان مورد اعتماد زیدان قرار ندارد و اغلب از فهرست 18 نفره بیرون می ماند. در بازی اخیر رئال برابر لوانته، کریم بنزما مصدوم شد و 4 تا 6 هفته از میادین به دور خواهد ماند و این یعنی اینکه رئال در بازی بعدی برابر سوسیداد تنها بیل و مایورال را در اختیار دارد.

 

در چنین شرایطی موراتا و ماریانو در تیم های جدیدشان می درخشند. موراتا در 4 بازی برای چلسی موفق به زدن 3 گل شده و تنها یک گل با لوکاکوی 4 گله فاصله دارد.

ماریانو نیز در لوشامپیونا 5 گله است و دو گل از کاوانی و فالکائو کمتر به ثمر رسانده است. درخشش این دو حالا این سوال را در ذهن ها ایجاد می کند که آیا بهتر نبود رئال حداقل یکی از این دو مهاجم را حفظ می کرد و به کریم بنزما و مایورال به عنوان مهاجم مرکزی اکتفا نمی ک


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان