ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/06/20 ساعت : 03:23 ب.ظ

رئال مادرید فصل را با یک برد و دو تساوی شروع کرده و در همین ابتدای کار 4 امتیاز از بارسای صدرنشین عقب افتاده است.
نایب

به گزارش فوتبال آنلاین بارسلونا  با وجود اوضاع نابسامان روحی توانسته سه برد متوالی کسب کند و به نوعی جدایی نیمار و ناکامی در نقل و انتقالات را فراموش کند.

  

 کارلس ویاروبی، نایب رئیس بارسا در همین رابطه گفت:« راستش را بخواهید، همه ما از نتایج رئال و افت این تیم در شروع فصل شگفت زده شدیم. کسب سه برد متوالی و اختلاف 4 امتیازی با رئال ما را به لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی قرار داده است.»

 

استیضاح بارتومئو (رئیس بارسلونا):« این موضوع را درک نمی کنم. از لحاظ ورزشی و روحی در شرایط مطلوبی قرار داریم و فکر نمی کنم جمع آوری امضا برای استیضاح بارتومئو کار درستی باشد. البته من او را از لحاظ ذهنی قوی دیده ام و فکر نمی کنم این حاشیه ها تاثیری روی بارتومئو گذاشته باشند. همین دو سال پیش او با رایی قاطع رئیس بارسلونا شد و 4 سال دیگر از ریاستش هم باقی مانده است.»

 

جدایی احتمالی کاتالونیا از اسپانیا:« ما در همان لیگی بازی خواهیم کرد که اسپانیول و جیرونا حضور خواهند داشت. هرگز خودمان را جدا از دو تیم دیگر کاتالونیا نمی دانیم. ضمن اینکه باید بگویم که بارسلونا هیچ نقشی در رفراندوم 1 اکتبر نخواهد داشت و این یک مساله سیاسی است.»


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان