ورزشی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/06/22 ساعت : 03:42 ق.ظ

پاری سن ژرمن در آغاز به کار خود در لیگ قهرمانان اروپا با پنج گل تیم سلتیک اسکاتلند را در هم کوبید.
جنجال

به گزارش فوتبال آنلاین تیم پاریسی با درخشش خط آتش خود متشکل از نیمار امباپه و کاوانی سلتیک را در هم کوبید. نیمار در دقیقه 19، امپابه در دقیقه 34، کاوانی در دقایق 40 و 85 و گل به خودی لوستیگ 83 گل های تیم پاری سن ژرمن را به ثمر رساندند.

در پایان این مسابقه آنتونی رالستون بازیکن تیم سلتیک نزد نیمار رفت تا پیراهن او را به یادگار بگیرد اما نیمار نه تنها این درخواست را قبول نکرد که حتی با او حاضر نشد دست هم بدهد. دلیل این کار هم به حرکت رالستون در طول مسابقه برمی گردد. در یکی از دقایق مسابقه رالستون که 18 ساله است به نیمار نزدیک شد و بنا به دلایلی که مشخص نیست چرا مقابل صورت او خنده های تمسخرآمیز سر داد. نیمار که پس از پایان این مسابقه نیز از حرکت رالستون عصبانی بود حاضر نشد حتی با او دست بدهد.

جنجال در دیدار پاری سن ژرمن - سلتیک / تمسخر نیمار و عکس العمل او +تصاویر جنجال در دیدار پاری سن ژرمن - سلتیک / تمسخر نیمار و عکس العمل او +تصاویر جنجال در دیدار پاری سن ژرمن - سلتیک / تمسخر نیمار و عکس العمل او +تصاویر جنجال در دیدار پاری سن ژرمن - سلتیک / تمسخر نیمار و عکس العمل او +تصاویر جنجال در دیدار پاری سن ژرمن - سلتیک / تمسخر نیمار و عکس العمل او +تصاویر


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان