تکنولوژی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/04/24 ساعت : 05:58 ق.ظ

۲۴
تير
۱۳۹۶
فقط ۴ درصد سازمان‌های استرالیایی به ذخیره اطلاعات در فضای مجازی اعتماد دارند

همکاران سیستم- استرالیایی‌ها در حال از دست دادن اعتماد خود به شرکت‌های مخابراتی و مراکز ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی (isp) هستند و می‌گویند این سازمان‌ها توانایی برقراری ایمنی و امنیت کامل برای اطلاعات آنها را ندارند. گزارش منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی essential research نشان داد تنها ۴ درصد از مردم استرالیا به صنعت مذکور اعتماد کامل دارند تا همه اطلاعات خود را روی فضای مجازی ارایه شده از سوی آنها ذخیره کنند.

به گزارش وب‌سایت zdnet، بر اساس آمار موجود ۲۹ درصد از ۱۰۲۰ نفری که مورد بررسی قرار گرفتند اعلام کردند تا اندازه‌ای به مراکز ارایه دهنده خدمات اینترنتی اعتماد دارند که این رقم نسبت به نتایجی که سال گذشته منتشر شده بود کاهش ۳ درصدی را نشان داد.

در این بررسی مشخص شد سازمان‌های امنیتی از جمله «پلیس فدرال استرالیا» (afp)، «پلیس محلی»، و «سازمان امنیت اطلاعات استرالیا» (asio) حدود ۶۴ درصد به مراکز ارتباطی و ارایه دهنده خدمات اینترنتی اطمینان دارند که این رقم نسبت به ۴۹ درصد سال گذشته بیشتر است تا این سازمان‌ها بتوانند داده‌های شخصی را به صورت کاملا ایمن روی فضای مجازی ذخیره کنند و مشکلی که در این زمینه در سال ۲۰۱۵ میلادی برای کشور استرالیا ایجاد شد تکرار نشود.

سازمان‌های دولتی استرالیا در مجموع نسبت به سال گذشته ۳ درصد بیشتر به فضای مجازی برای ذخیره اطلاعات اعتماد کردند و ۴۳ درصد آنها مراکز ارتباطی و ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی را به عنوان محل ذخیره اطلاعات شخصی برگزیدند.


 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان